Yaşam

Bornova Belediyesi Hobi ve Beceri Kursları Yıl Sonu Gösterileri İzleyicilerden Büyük İlgi Gördü

Bornova Belediyesi Hobi ve Beceri Kursları yılsonu dans ve müzik gösterileri ilgiyle izlendi. Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’ndaki dans gösterilerinde zaman zaman etkisini artıran yağmura aldırış etmeden şemsiyelerini açıp gösterileri izlemeye devam eden Bornovalılar, Bornova’daki müzik dinletisinde kursiyerlere eşlik etti. Belediye Kültür Merkezi.

Bornova Belediyesi Hobi ve Beceri Kazandırma Kurs Merkezi’nde eğitim alan kursiyerler, bir yıl boyunca öğrendiklerini sahnede sergilemenin heyecanını yaşadılar. Bornova’da sanat dolu bir hafta sonu yaşanırken, kursiyerlerin farklı sahnelerde Bornovalıların karşısına çıkan gösterileri de ilgiyle izlendi. Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’ndaki dans gösterileri sırasında ani yağan yağmur Latin danslarından halk oyunlarına, baleden zumbaya renkli ekiplerin gösterilerine engel olmadı. Bornovalılar birlikte şemsiyelerini açarak gösteriyi izlemeye devam etti.

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bornova Belediyesi’nin mümkün olduğu kadar çok alanda kurslar düzenlemeye çalıştıklarını belirterek, “Tamamen ücretsiz kurslarımıza katılanlar bir yılda çok önemli ilerlemeler kaydettiler. Sergi ve mitinglerde bu gelişmeye tanık olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu da bize kurslarımızı daha fazla Bornovalıya ulaştırmak için çalışmaya devam etme enerjisini veriyor.”

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu