Sağlık

Başkan Büyükakın’dan Kocaeli Şehir Hastanesi Değerlendirmesi

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Hasan Aydınlık ve Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Kocaeli Şehir Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Teknik heyetten çalışmalar hakkında bilgi alan Önder Büyükakın, “Şehir Hastanemiz hem vatandaşın sağlık hizmetlerinden faydalanması hem de çalışanların hizmet kolaylığı açısından dünyanın önde gelen hastaneleri arasında yer alacaktır. Kocaeli Şehir Hastanesi harika bir eser.Bu göz kamaştırıcı eseri hayata geçiren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum.”

“1.218 yatak kapasitesi, 235 poliklinik ve 63 ameliyathanesi bulunan Kocaeli Şehir Hastanesi’nin ilimiz için gurur kaynağı olduğunu” da vurgulayan Önder Büyükakın, Kent Hastanesi’nde bir dizi tetkik ve detaylı bilgi aldı. .

Başkan Büyükakın, “Bunun altını bir kez daha çizmek gerekiyor. Türkiye’de faaliyete geçen her şehir hastanesi ulusal ve uluslararası bir marka haline gelmiştir. Bu hizmetleri alan Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza ve tüm ilgililere milletimiz dua ediyor. Bu hastanelerin en önemli özelliklerinden biri de teknoloji açısından oldukça gelişmiş olmalarıdır. Her şeyin en iyisi milletimize yakışır” dedi.

haberagin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu